W poszukiwaniu dekoracji idealnych trafiłeś na tę stronę?
Zastanawiasz się nad zakupem produktów z naszej oferty?
Poznaj nas bliżej!

WallPark™ oferuje szeroki wybór dekoracji ściennych premium - spersonalizowanych wydruków w formie: fototapet, folii, paneli szklanych, obrazów plexi, aluminium, ścianek tv, obrazów LED i tych na płótnie.

Jakie są nasze największe atuty? W WallPark™ dbamy o:

• najwyższą jakość dekoracji ściennych, używając najlepszych na świecie ploterów i innych urządzeń z nowoczesnego parku maszyn. Również tusze i tworzywa do druku cechują się doskonałą jakością. Wydruki na mediach giętkich realizujemy za pomocą druku latexowego, a technologia bezpośredniego druku UV pozwala nam na produkcję dekorów na sztywnych mediach.

• to, byś miał wybór - 12 lat w branży dekoracji ściennych pozwala nam wiarygodnie oceniać, które zdjęcia profesjonalnych fotografów najlepiej zaspokoją gusta naszych Klientów i wyróżnią ich domy na tle innych. Niespotykane, oryginalne kompozycje ścienne to nasz priorytet.

• wykończenie dekoracji. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że materiał pod druk będzie starannie obrobiony i równo docięty.

• kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Począwszy od tuszy używanych do druku (każdorazowo sprawdzamy, czy nie są przeterminowane), a kończąc na drobiazgowym sprawdzaniu mediów (podkładów) przed skierowaniem ich do druku.

• Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Oferowane dekory posiadają międzynarodowe certyfikaty, m.in. dotyczące ognioodporności czy potwierdzające brak negatywnego wpływu na zdrowie. Dlatego nasze dekoracje mogą być z powodzeniem instalowane w miejscach użyteczności publicznej (szpitale, przedszkola, restauracje, siłownie), dużych inwestycjach hotelowych oraz we wszystkich
pomieszczenia w domu czy mieszkaniu, bez wyjątku.

• środowisko. Nie chcemy, aby produkcja dekoracji miała na nie zgubny wpływ,
dlatego podejmujemy stosowne działania - m.in. używamy tylko ekologicznych tuszy.

Zapraszamy do współpracy!
Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce “Oferta”.