Witamy w Marketplace
infoLinia: +48 537 184 552 lub info@wallpark.pl

Fototapety

Twoje ściany wieją nudą? Nadaj im wyjątkowy charakter za sprawą fototapety!

Fototapety, szczególnie te z półki premium, to sposób na szybką i łatwą metamorfozę wnętrza. Dzięki fototapetą, w mgnieniu oka zmienisz wygląd dowolnego pomieszczenia w swoim domu czy mieszkaniu: sypialni, pokoju dziecięcego lub salonu. 

Szeroka oferta wzorów pozwala na pełną personalizację wnętrza. Decydując się na konkretną fototapetę, możesz kierować się określoną tematyką, ulubionym kolorem lub printem, który od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Wybieraj spośród wielu tapet: od subtelnych, botanicznych motywów, poprzez finezyjne abstrakcje, aż po supernowoczesne, z oryginalnym efektem trójwymiarowości. Przeskalowane, duże kwiaty zamienią sypialnię w bardzo kobiecy buduar, z kolei fototapeta z kojącym widokiem pozwoli zrelaksować się w domowym zaciszu. Fototapeta to też doskonały sposób na wyróżnie strefy wypoczynkowej, np. w nowoczesnym lofcie, w którym królują szkło i metal - do tego celu użyj takiej z designerskim wzorem. 

Nasze fototapety wykonywane są za pośrednictwem najnowocześniejszych technologii i posiadają wszystkie niezbędne atesty, przez co są bezpieczne dla zdrowia. Wyróżnia je także odporność na rozdarcia i pozostałe mikrouszkodzenia. Oferowane przez nas dekoracje są wytwarzane przy użyciu najbardziej zaawansowanych ploterów. Dbałość o efekt finalny na każdym etapie produkcji sprawia, że fototapety zyskują odpowiednie nasycenie i wiernie oddają każdą z barw. Możesz mieć pewność, że kolory nie wyblakną aż do kolejnej zmiany tapety.

.

Inspiracje