Tapety o najwyższej jakości
Zamów tapetę pod indywidualny rozmiar z wybranego wzoru

W przeciwieństwie od fototapet, tapety przygotowywane są z projektów wektorowych. Co ważne, każdy projekt jest przygotowany tak, aby dało się go bez utraty jakości dowolnie powielać w pionie i poziomie. Za pomocą naszego kalkulatora możesz określić wielkość powtarzalnego tematu. Dopasowanie tapety do wymiarów ściany nie stanowi już więc żadnego problemu. Do wyboru klienci mają przede wszystkim abstrakcyjne lub geometryczne formy czy też motywy inspirowane otaczającym nas światem, głównie roślinne i zwierzęce.

Nasze tapety wykonywane są za pośrednictwem najnowocześniejszych technologii i posiadają wszystkie niezbędne atesty, przez co są bezpieczne dla zdrowia. Wyróżnia je także odporność na rozdarcia i pozostałe mikrouszkodzenia.

Oferowane przez nas dekoracje są wytwarzane przy użyciu najbardziej zaawansowanych ploterów. Dbałość o efekt finalny na każdym etapie produkcji sprawia, że fototapety zyskują odpowiednie nasycenie i wiernie oddają każdą z barw. Możesz mieć pewność, że kolory nie wyblakną aż do kolejnej zmiany tapety.

Wybierz tematyczną bazę wzorów poniżej i zamów tapetę pod indywidualny rozmiar.

Tapeta, tapety, wallpark