Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tapet, które produkujemy z powtarzalnym wzorem o najwyższej jakości. Oferujemy tapety idealne dla obiektów takich jak hotele, apartamentowce, biura, jak również dla klientów indywidualnych, którzy szukają eleganckiej i trwałej dekoracji. Nasze tapety posiadają odpowiednią klasę ognioodporną, co czyni je dopuszczalnymi do użytku w tego typu inwestycjach.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wzory, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Realizujemy zamówienia bardzo szybko i sprawnie, bez względu na ich ilość. Możemy wykonać tapety na wymiar, dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jako firma, realizowaliśmy już wiele projektów dla hoteli i apartamentowców w całej Europie. Wśród naszych zadowolonych klientów znajdują się m.in. właściciele luksusowego Hotelu ReMix w Paryżu.Zapewniamy, że nasze tapety są trwałe, odporne na uszkodzenia i zapewniają niepowtarzalny klimat każdej przestrzeni. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i stworzenia wspaniałej aranżacji wnętrz!